Repertuar kin Nowość Program TV

Netflix zamawia serial o zapaśniczkach

Jeśli w ofercie platformy Netflix brakuje Wam pozycji przedstawiających przygody silnych i niezależnych kobiet, to ta sytuacja może się już wkrótce zmienić. Tym bardziej, że za serial GLOW ma odpowiadać pomysłodawczyni Trawki i Orange Is the New Black.

Platforma Netflix zamówiła właśnie 10 epizodów serialu komediowego GLOW, który ma być inspirowany cieszącą się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych lat 80. serią o tym samym tytule. Pomysł na stworzenie produkcji wyszedł od Jenji Kohan, znanej szerzej z wykreowania Trawki i Orange Is the New Black.

Czytaj także: Nowości w ofercie Netflix w Polsce – czerwiec 2016

Pierwowzór serialu był emitowany w amerykańskiej telewizji w latach 1986-1989 pod znamiennym tytułem: GLOW: Gorgeous Ladies of Wrestling. Formuła fabularna serii była aż do bólu prosta – bohaterki zmagały się z różnymi przeciwnościami życia codziennego, a kulminacją każdego odcinka stawały się pojedynki zapaśnicze z ich udziałem. Nawet po zdjęciu serialu z anteny franczyza żyła drugim życiem w czasie organizowanych w USA wydarzeń i imprez tematycznych.

Akcja nowej odsłony serii ma zostać umiejscowiona w Los Angeles. Jak zapewnia sam Netflix, będzie to „fabularyzowana historia niemogącej znaleźć pracy aktorki, która podejmuje ostatnią próbę pogoni za marzeniami i dostaje angaż w emitowanym co tydzień serialu, przedstawiającym przygody amerykańskich wrestlerek”.

Źródło: spoilertv.com / zdjęcie główne: Netflix

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.