Przeczytaj w weekend

Nidhogg – jest okładka nowego Thorgala

Belgijski wydawca serii Thorgal, Le Lombard, pokazał okładkę nowego komiksu z pobocznej serii Thorgala. Poznaj szczegóły i obejrzyj grafikę.

Belgijski wydawca serii Thorgal, Le Lombard, pokazał okładkę nowego komiksu z pobocznej serii Thorgala. Poznaj szczegóły i obejrzyj grafikę.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  Louve 

Nidhogg to już siódmy album z podserii Thorgal. Louve koncentrującej się na przygodach córki pochodzącego z gwiazd wikinga. Opowiedziane w nim wydarzenia są bezpośrednią kontynuacją historii z Thorgal. Louve #06: Królowa czarnych elfów.

W Nidhoggu Louve będzie próbowała przekonać tytułowego węża wygnanego przez Odyna do Międzyświata, by wsparł ją w walce z czarnymi elfami. Ten jednak ma inne plany. Wkrótce dziewczynka trafia w ręce elfów, a ci przekazują ją dawnemu wrogowi, magowi Azzalepstönowi.

Autorem scenariusza komiksu jest Yann, a za rysunki odpowiada Roman Surżenko. Okładkę przygotował jak zwykle Grzegorz Rosiński. Nidhogg ukaże się w Belgii siódmego kwietnia. Polskiego wydania można się spodziewać mniej więcej w tym samym czasie.

Thorgal. Louve Nidhogg - okładka oryginalna
Źródło: Le Lombard

Źródło: Le Lombard / fot. Le Lombard

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV