Przeczytaj w weekend

Nie ma mowy i Objazd przedłużone. Będą kolejne sezony

Dwa kolejne seriale doczekały się przedłużenia. Będzie 3. sezon Nie ma mowy oraz 4. sezon serialu Objazd.

Dwa kolejne seriale doczekały się przedłużenia. Będzie 3. sezon Nie ma mowy oraz 4. sezon serialu Objazd.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  the detour 

Stacje ABC i TBS przedłużają kolejne sezony. 3. sezonu doczeka się serial Speechless, sitcom familijny, który skupia się na Mayi DiMeo, która jest w stanie zrobić wszystko dla swojej rodziny. Kobieta ma męża i trójkę dzieci, z których jedno ma porażenie mózgowe. Twórcą serialu jest Scott Silver. Nowy trzeci sezon będzie liczył 22 odcinki.

Kolejnej odsłony doczeka się też serial The Detour, który otrzymał zamówienie na 4. sezon. To historia dysfunkcyjnej rodziny, której przewodzi Nate (Jason Jones). W chwili obecnej nie wiadomo, ile odcinków będzie liczył sezon.

Szczegóły dotyczące premiery nie są znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV