Przeczytaj w weekend

Nie tylko Kevin Feige. Oddział Marvel Television też szykuje seriale dla Disney+

Jak się okazuje, nie tylko Kevin Feige i dowodzone przez niego Marvel Studios stworzy seriale dla Disney+. Swoje projekty przedstawi również oddział Marvel Television.

Jak się okazuje, nie tylko Kevin Feige i dowodzone przez niego Marvel Studios stworzy seriale dla Disney+. Swoje projekty przedstawi również oddział Marvel Television.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  marvel 

Od lat fani MCU zastanawiają się nad tym, jakie relacje faktycznie kształtują się pomiędzy oddziałami Marvel Studios i Marvel Television, których włodarzami są odpowiednio Kevin Feige i Jeph Loeb. Niejednokrotnie słyszeliśmy pogłoski o pojawiających się na tej linii napięciach, które miały rzekomo wpływać na rozdźwięk fabularny pomiędzy filmami i seriali wchodzącymi bądź co bądź w skład tego samego projektu, Kinowego Uniwersum Marvela. Wydawało się, że wszelkie wątpliwości na tym polu rozwieje fakt, iż to Marvel Studios szykuje swoje seriale dla nowo powstającej platformy Disney+. Jak się okazuje, własne projekty przedstawi także telewizyjny oddział Domu Pomysłów, co w wywiadzie dla portalu Deadline zdradza Loeb:

No cóż, po pierwsze, muszę to dokładnie wyjaśnić - te seriale (produkcje, których pojawienie się na Disney+ już zapowiedziano - przyp. aut.) są tworzone i produkowane przez oddział filmowy i to on bierze za nie pełną odpowiedzialność. Po drugie, Marvel Television będzie robił własne seriale dla platformy, po prostu na razie nie ogłosiliśmy, co to dokładnie będzie. 

Dopytywany przez dziennikarza Loeb stwierdził, że jest "zbyt wcześnie", by mówić o jakichkolwiek szczegółach, a ogłoszenia w tej sprawie pojawią się, gdy telewizyjny oddział Marvela "będzie gotowy". 

Źródło: Deadline / zdjęcie główne: ABC/Hulu/Freeform/Netflix/disneyphile.fr

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV