Nie z tego świata – mroczny teaser 14. sezonu. Aktorzy w nowej sesji zdjęciowej

Nie z tego świata powraca po przerwie świątecznej. W sieci pojawił się mroczny teaser nowych odcinków oraz zdjęcia z sesji, w której udział wzięli aktorzy.

Nie z tego świata powraca po przerwie świątecznej. W sieci pojawił się mroczny teaser nowych odcinków oraz zdjęcia z sesji, w której udział wzięli aktorzy.

Nie z tego świata to znany serial stacji The CW, który jest w trakcie emisji 14. sezonu. Produkcja powróci do amerykańskiej telewizji po świątecznej przerwie już jutro, w związku z czym w sieci pojawił się nowy teaser nadchodzących odcinków. Wideo jest klimatyczne i mroczne - zobaczcie koniecznie.

Poniżej prezentujemy też zdjęcia ze specjalnej sesji zdjęciowej, w której aktorzy wzięli ostatnio udział. Widzimy na nich braci Winchester, w których wcielają się Jensen Ackles i Jared Padalecki, a także ich serialowego ojca (Jeffrey Dean Morgan) i matkę (Samantha Smith). Zobaczcie materiały:

Nie z tego świata - premiera 10. odcinka 14. sezonu w USA odbędzie się 17 stycznia.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Eric Ogden/EW

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV