Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Nintendo Switch otrzymało aplikację YouTube… po 1,5 roku od debiutu konsoli

Plotki się potwierdziły i konsola Nintendo Switch faktycznie otrzymała aplikację YouTube.

Plotki się potwierdziły i konsola Nintendo Switch faktycznie otrzymała aplikację YouTube.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Kilka dni temu spostrzegawczy internauci dostrzegli informacje na temat aplikacji YouTube na konsolę Nintendo Switch z datą premiery ustaloną na 8 listopada. I rzeczywiście tak się stało - aplikacja jest dostępna na tym urządzeniu. Miłośnicy oglądania wideo w sieci musieli jednak wykazać się sporą cierpliwością - na YouTube trzeba było czekać aż 1,5 roku.

Aplikacja wygląda identycznie, jak na innych konsolach oraz na Android TV i działa bardzo sprawnie i komfortowo - zarówno w trybie przenośnym, jak i po podłączeniu urządzenia do telewizora. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że na inne, wyczekiwane aplikacje multimedialne, takie jak Netflix czy Spotify, nie będziemy musieli czekać już tak długo.

YouTube na Nintendo Switch
fot. Twitter

Źródło: twitter.com / fot. Nintendo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV