Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Detective Pikachu – zwiastun aktorskiego filmu już wkrótce

Detektyw Pikachu to aktorski film, w którym Ryan Reynolds udzieli głosu tytułowemu bohaterowi.

Detektyw Pikachu to aktorski film, w którym Ryan Reynolds udzieli głosu tytułowemu bohaterowi.

Na stronie Alberta Film Ratings pojawiła się informacja dotycząca zwiastuna filmu aktorskiego Pokémon: Detektyw Pikachu. Oznacza to, że trwający 2 minuty i 22 sekundy materiał wideo powinien zadebiutować w najbliższym czasie. Najprawdopodobniej będzie on wyświetlany przed innym filmem wytwórni Warner Bros., który debiutuje w kinach w najbliższym czasie, czyli Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

Detecive Pikachu - zwiastun
fot. alberta.ca

Film Pokémon: Detektyw Pikachu zadebiutuje 10 maja 2019 roku. W obsadzie, poza Ryanem Reynoldsem, są również m.in. Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Chris Geere, Rita Ora oraz Bill Nighy.

Źródło: trailer-track.com / fot. The Pokemon Company

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV