Przeczytaj w weekend

Pecetowe Sunset Overdrive na Steam i Windows 10? Osiągnięcia trafiły do sieci

Sunset Overdrive na PC? Informacje na ten temat od kilku tygodni pojawiają się w sieci i wygląda na to, że oficjalna zapowiedź jest już tylko kwestią czasu.

Sunset Overdrive na PC? Informacje na ten temat od kilku tygodni pojawiają się w sieci i wygląda na to, że oficjalna zapowiedź jest już tylko kwestią czasu.

Sunset Overdrive to produkcja studia Insomniac Games, która w roku 2014 zadebiutowała na konsoli Xbox One. Gra zebrała bardzo przyzwoite oceny i w zasadzie trudno się temu dziwić - oferowała bardzo miłą dla oka oprawę graficzną oraz wciągającą rozgrywkę, która nie nudziła nawet po wielu godzinach z uwagi na nietypowe bronie i dającą mnóstwo frajdy mechanikę poruszania się po otwartym świecie. Jest to jednocześnie jedna z niewielu produkcji z Xboksa One, które nie trafiły na pecety.

Wygląda jednak na to, że wkrótce ulegnie to zmianie. Od pewnego czasu w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat portu Sunset Overdrive na PC - w tym bardzo konkretne, jak niedawne pojawienie się gry w bazie danych Steam. Gdyby to komuś nie wystarczyło, to teraz otrzymaliśmy jeszcze jedną wskazówkę - osiągnięcia dla wersji Windows 10 wyciekły do internetu. Lista wygląda tak samo, jak ta z Xboksa One, z jednym wyjątkiem - nie ma tu ukrytych osiągnięć. Wygląda więc na to, że dzieło Insomniac Games, wzorem Cuphead i Quantum Break, trafi na dwie platformy cyfrowej dystrybucji - Steam oraz sklepu Windows 10.

Takie nagromadzenie informacji i wycieków w jednym terminie raczej nie jest przypadkiem - oficjalna zapowiedź portu może pojawić się w najbliższym czasie. Niewykluczone, że czegoś więcej na ten temat dowiemy się na konferencji  X018, która odbędzie się już jutro.

Źródło: videogamer.com / fot. Insomniac Games

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV