No Man’s Sky jako mod do gry Doom
Pewien człowiek zastanawiał się, co by było gdyby No Man's Sky ukazało się w latach 90. Odpowiedzią na to pytanie jest mod do gry Doom.
Pewien człowiek zastanawiał się, co by było gdyby No Man's Sky ukazało się w latach 90. Odpowiedzią na to pytanie jest mod do gry Doom.

Nie da się ukryć, że No Man's Sky nie udało się zadowolić graczy, którzy oczekiwali ogromnej produkcji, oferującej mnóstwo rzeczy do roboty i niemal niekończącą się zabawę. Mimo wszystko gra i tak nieźle się sprzedała, a pomysł na rozgrywkę został wykorzystany do stworzenia produkcji niezależnej z Mario, a także... moda do gry Doom.
Czytaj także: Piloci szaleją w nowym zwiastunie Titanfall 2
Modyfikacja przenosi do gry wszystkie rozwiązania znane z produkcji Hello Games - jest więc możliwość podróżowania między planetami, zbierania surowców i nawiązywania kontaktów z obcymi.
Źródło: youtube.com / fot. SIEE

Najnowsze


naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1971, kończy 54 lat
ur. 1975, kończy 50 lat
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1951, kończy 74 lat
ur. 1973, kończy 52 lat

