Przeczytaj w weekend

Non Stop Comics na marzec. Poznacie zapowiedzi i obejrzyjcie plansze

Non Stop Comics przygotowało na marzec aż pięć premier. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze z nowych komiksów.

Non Stop Comics przygotowało na marzec aż pięć premier. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze z nowych komiksów.

Największą gratką dla fanów popkultury będzie wydanie komiksu o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Autorami Wojownicze Żółwie Ninja: Bodycount są Kevin Eastman i Simon Bisley.

Wśród pięciu zapowiedzianych komiksów będzie tylko jedna kontynuacja serii, czyli drugi tom Royal City ze scenariuszem Jeff Lemire. Ponadto ukażą się pierwsze tomy serii Jazz Maynard o przestępczym półświatku, Fear Agent Rick Remender o walce z najeźdźcami z kosmosu, a także Nomen Omen w klimatach urban fantasy.

Oto okładki i przykładowe plansze z marcowych zapowiedzi Non Stop Comics. Przy okładkach poszczególnych albumów możecie też przeczytać ich opisy.

Źródło: Non Stop Comics / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV