Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Nowe polskie studio Artificer nawiązało współpracę z Good Shepherd Entertainment

Artificer to nowe studio z Warszawy, które zwróciło uwagę firmy Good Shepherd Entertainment.

Artificer to nowe studio z Warszawy, które zwróciło uwagę firmy Good Shepherd Entertainment.

Artificer to nowe polskie studio z siedzibą w Warszawie, które liczy ponad 30 osób. W skład zespołu wchodzą deweloperzy, którzy brali udział w pracach m.in. nad Hard West, Phantom Doctrine, a także weterani branży, którzy wcześniej pracowali nad grami należącymi do popularnych serii Call of Juarez oraz Dead Island.

Teraz poinformowano, że Good Shepherd Entertainment objęło udział większościowy w Artificer. Ta holenderska firma powstała w roku 2011 jako Gambitious Digital Entertainment i od tego czasu zajmuje się wspieraniem twórców gier niezależnych. Inwestycja w polskie studio ma wpisywać się w misję wydawcy.

Artificer narodził się jako miejsce, gdzie wytrawni rzemieślnicy mogą przelać pasję do swojej pracy w projekty, w które wierzą całym sercem, z poszanowaniem równowagi względem życia osobistego. Mogę z największą przyjemnością powiedzieć, że mamy już zgrany zespół, który intensywnie pracuje nad naszym pierwszym projektem - mówi Kacper Szymczak, Dyrektor Kreatywny Artificer.

Jesteśmy pod wrażeniem jakości projektów i wyjątkowego talentu polskich deweloperów. Poprzez nawiązanie współpracy z Artificer chcemy rozszerzyć wieloletnią obecność Good Shepherd Entertainment w regionie - komentuje Brian Grigsby, CEO Good Shepherd Entertainment.

Źródło: informacja prasowa / fot. Good Shepherd Entertainment

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV