Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Czy seria Splinter Cell powróci? Prezes Ubisoftu wspomina o grze

Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, poruszył temat kontynuacji serii Splinter Cell.

Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, poruszył temat kontynuacji serii Splinter Cell.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  Splinter Cell 

Splinter Cell to popularna seria trzecioosobowych gier akcji z dużym naciskiem na skradanie. Gracze wcielają się w niej w Sama Fishera, który bierze udział w niebezpiecznych misjach. Ostatnia odsłona cyklu to Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist z 2013. Od tego czasu gracze wyczekują na jakiekolwiek informacje na temat kontynuacji.

W ubiegłym roku plotki na temat sequela się nasiliły z uwagi na pojawienie się Sama Fishera w grze Ghost Recon: Wildlands oraz przecieku z kanadyjskiego sklepu Walmart. Mimo tego nie doczekaliśmy się żadnego oficjalnego potwierdzenia, że kolejny Splinter Cell powstaje.

Teraz temat ten poruszył Yves Guillemot, prezes Ubisoftu w rozmowie z serwisem IGN.

Pracując nad grą trzeba upewnić się, ze zrobi się coś innego niż wcześniej. Kiedy ostatnim razem tworzyliśmy Splinter Cell odczuwaliśmy duże naciski od fanów, którzy mówili "nie zmieniajcie tego, nie róbcie tego, nie róbcie tamtego". Niektóre zespoły pracowały więc niespokojnie nad tą marką.

W dalszej części Guillemot przyznaje, że nad marką czuwa zespół - nie jest jednak w stanie zdradzić żadnych szczegółów.

Są pewne osoby, które przyglądają się marce, zajmują się nią. Kiedyś coś zobaczycie, ale nie mogę powiedzieć nic więcej. 

Źródło: dualshockers.com / fot. Ubisoft

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV