Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Rhys w Borderlands 3 to nie Troy Baker. Aktor zabiera głos w sprawie

Troy Baker, znany w branży gier aktor głosowy swego czasu udzielił głosu postaci Rhysa, który pojawi się też w grze Borderlands 3. Tym razem jednak dubbinguje go ktoś inny.

Troy Baker, znany w branży gier aktor głosowy swego czasu udzielił głosu postaci Rhysa, który pojawi się też w grze Borderlands 3. Tym razem jednak dubbinguje go ktoś inny.

Michał Czubak

Michał Czubak

Rhys, jedna z tych pamiętnych postaci z gry Tales from the Borderlands pojawi się w nadchodzącej produkcji Borderlands 3, której premiera już we wrześniu. Jednak głosu postaci nie udzieli znany głosowy aktor Troy Baker. Jedno z najpopularniejszych nazwisk w branży nie dostało angażu do produkcji.

Baker poinformował o tym podczas spotkania z fanami na australijskim konwencie w Melbourne. Aktor przed publiką przyznał, że Rhys ze zwiastuna gry to nie on. Aktor przyznał, że były jakieś tam rozmowy z Gearbox Software na początku procesu tworzenia gry, ale to wszystko. Potem zobaczył zwiastun, w którym widział postać, jaką przed latu sam grał.

Była szansa, że pojawię się w grze, ale potem zobaczyłem ten spektakularny trailer; wszyscy ucieszyli się, gdy zobaczyli w nim Rhysa, a ja pomyślałem: "cóż, no to jedziemy"  - mówił.

Baker jest niezadowolony za faktu, że zastąpiono go innym aktorem.

Nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale chciałbym, żeby Gearbox wiedział, że nie chodzi o mnie, chodzi o tę postać. Jeśli twórcy zamierzają przywrócić postacie z Tales from the Borderlands, to powinni to być ludzie, którzy oryginalnie tworzyli te postacie  - komentuje aktor.

Źródło: gamesradar.com / fot. 2K Games

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV