Przeczytaj w weekend

Nowe promo komedii „Sirens” o ratownikach medycznych

Stacja USA Network publikuje nowe promo swojego pierwszego serialu komediowego pt. Sirens.

Stacja USA Network publikuje nowe promo swojego pierwszego serialu komediowego pt. Sirens.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  wideo 

Twórcami Sirens są Denis Leary (Rescue Me) i Bob Fisher (Traffic Light), który napisał scenariusz oparty na brytyjskim serialu pod tym samym tytułem.

Fabuła opowiada o trzech ratownikach medycznych z Chicago, w których wcielają się: Kevin Bigley, Kevin Daniels i Michael Mosley. 

Premiera Sirens zaplanowana została na 6 marca 2014 roku (pierwszy zwiastun pod plakatem). Komedia emitowana będzie tuż po nowych odcinkach Suits

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV