Repertuar kin Nowość Program TV

Nowe zdjęcia z 2. sezonu The Girlfriend Experience. Jest data premiery

The Girlfriend Experience opowiada o ekskluzywnych kurtyzanach. Wiadomo już, kiedy 2. sezon zadebiutuje na antenie.

Serial Dziewczyna z doświadczeniem to zeszłoroczna propozycja stacji Starz, która doczeka się drugiego sezonu. Fabuła skupia się na ekskluzywnych paniach do towarzystwa, które oferują swoim klientom nie tylko seks – także namiastkę romantycznych intymnych związków. W nowym sezonie czeka nas jednak dwutorowa fabuła, która skupi się na nowych bohaterach i ich relacjach. Jedna z historii będzie rozgrywać się w Waszyngtonie, zaś druga w Nowym Meksyku.

Bohaterką pierwszej historii jest Erica Myles (Anna Friel). Rzecz rozgrywa się przed wyborami w Stanach Zjednoczonych, a świat jest pełen korupcji i wszystko ma swoją cenę. Erica jest dyrektorką należącą do amerykańskiej organizacji PAC i aktywnie popierającą Republikanów. W pewnym momencie poznaje Annę Gardner (Louisa Krause), jedną z luksusowych kurtyzan. Panie nawiązują ze sobą intymną i pełną namiętności relację, a Anna zostaje wprowadzona przez swoją kochankę w nieuczciwe tajniki polityki. Spotkanie zupełnie zmienia ścieżkę kariery Eriki.

Czytaj także: Ingrid Goes West – obejrzyj nowy zwiastun dla dorosłych

Druga historia skupia się na Brii Jones (Carmen Ejogo), która jest objęta programem ochrony świadków i chce wydostać się z chorego i pełnego przemocy związku, w jakim tkwi. Wraz z córką zostaje przeniesiona do Nowego Meksyku, gdzie czuwa nad nimi dowódca Ian Olsen. Pomimo nakazu, by siedzieć w cieniu, Bria zaczyna rozwijać swoją karierę jako ekskluzywna prostytutka, zachwycając się nowym życiem. W pewnym momencie nad kobietą wisi widmo stracenia córki i odebrania nowej tożsamości. Bria odkrywa, że musi się chronić nie tylko przed agresywnym byłym, ale także przed osobami, które zaczynają się wokół niej kręcić nawet teraz.

Wiadomo już, że produkcja powróci na antenę 5 listopada bieżącego roku. Zobaczcie nowe zdjęcia i plakat:

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.