Nowe zdjęcia z 2. sezonu The Girlfriend Experience. Jest data premiery

The Girlfriend Experience opowiada o ekskluzywnych kurtyzanach. Wiadomo już, kiedy 2. sezon zadebiutuje na antenie.

The Girlfriend Experience opowiada o ekskluzywnych kurtyzanach. Wiadomo już, kiedy 2. sezon zadebiutuje na antenie.

Serial The Girlfriend Experience to zeszłoroczna propozycja stacji Starz, która doczeka się drugiego sezonu. Fabuła skupia się na ekskluzywnych paniach do towarzystwa, które oferują swoim klientom nie tylko seks - także namiastkę romantycznych intymnych związków. W nowym sezonie czeka nas jednak dwutorowa fabuła, która skupi się na nowych bohaterach i ich relacjach. Jedna z historii będzie rozgrywać się w Waszyngtonie, zaś druga w Nowym Meksyku.

Bohaterką pierwszej historii jest Erica Myles (Anna Friel). Rzecz rozgrywa się przed wyborami w Stanach Zjednoczonych, a świat jest pełen korupcji i wszystko ma swoją cenę. Erica jest dyrektorką należącą do amerykańskiej organizacji PAC i aktywnie popierającą Republikanów. W pewnym momencie poznaje Annę Gardner (Louisa Krause), jedną z luksusowych kurtyzan. Panie nawiązują ze sobą intymną i pełną namiętności relację, a Anna zostaje wprowadzona przez swoją kochankę w nieuczciwe tajniki polityki. Spotkanie zupełnie zmienia ścieżkę kariery Eriki.

Czytaj także: Ingrid Goes West - obejrzyj nowy zwiastun dla dorosłych

Druga historia skupia się na Brii Jones (Carmen Ejogo), która jest objęta programem ochrony świadków i chce wydostać się z chorego i pełnego przemocy związku, w jakim tkwi. Wraz z córką zostaje przeniesiona do Nowego Meksyku, gdzie czuwa nad nimi dowódca Ian Olsen. Pomimo nakazu, by siedzieć w cieniu, Bria zaczyna rozwijać swoją karierę jako ekskluzywna prostytutka, zachwycając się nowym życiem. W pewnym momencie nad kobietą wisi widmo stracenia córki i odebrania nowej tożsamości. Bria odkrywa, że musi się chronić nie tylko przed agresywnym byłym, ale także przed osobami, które zaczynają się wokół niej kręcić nawet teraz.

Wiadomo już, że produkcja powróci na antenę 5 listopada bieżącego roku. Zobaczcie nowe zdjęcia i plakat:

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV