Przeczytaj w weekend

Nowi mutanci - Disney nie jest zadowolony z wersji po dokrętkach. Nowe pogłoski

Nowi mutanci to oczekiwany film komiksowy, którego premiera stoi pod wielkim znakiem zapytania. Teraz wokół tytułu pojawiły się nowe pogłoski mówiące o tym, że Disney nie jest zadowolony z aktualnej wersji produkcji.

Nowi mutanci to oczekiwany film komiksowy, którego premiera stoi pod wielkim znakiem zapytania. Teraz wokół tytułu pojawiły się nowe pogłoski mówiące o tym, że Disney nie jest zadowolony z aktualnej wersji produkcji.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  nowi mutanci 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Nowi mutanci to film, który boryka się z nie lada problemami jeśli chodzi o premierę. Na tę chwilę mówi się, że produkcja zadebiutuje w kwietniu 2020 roku, jednak nie ma nawet pewności, czy będzie to debiut na ekranach kin - według ostatnich pogłosek film może trafić na platformę streamingową, jednak na razie podchodźmy do tych informacji z dystansem. Liczne przeróbki i dokrętki na etapie tworzenia filmu sprawiły, że obecnie wszyscy mają coraz wątpliwości na temat tego, czy aby na pewno doczekamy premiery - jakiejkolwiek.

Jak się właśnie okazuje, z produkcji nie jest zadowolony także Disney, który nabył praw do filmu wykupując studio 20th Century Fox. Jak dowiedział się portal Variety, zarząd wytwórni ma wiele uwag odnośnie Nowych Mutantów i uważa, że jej szanse na sukces w box office są raczej nikłe. Te pogłoski nie brzmią kolorowo - przypomnijmy, że film w dalszym ciągu jest na etapie dokrętek. Nie jest jasne, czy studio będzie modyfikować go od nowa według własnego pomysłu, czy - o czym już się z resztą spekuluje - po prostu wyda go na rynku streamingowym, ostatecznie rezygnując z kinowej premiery. Przypomnijmy, że ostatnio sam Bob Iger z Disneya otwarcie krytykował inny film komiksowy, mianowicie X-Men: Mroczna Phoenix, również narzekając na to, że nie okazał się sukcesem kasowym.

Variety podaje również, że filmy, które przeszły w ręce Disneya, będą od teraz czujniej analizowane - jeżeli na etapie produkcji okaże się, że potrzebne są środki na dokrętki, ekipa rzekomo będzie musiała przedstawić szczegółowe storyboardy by przekonać włodarzy studia do wydania na to pieniędzy.

Będziemy informować o rozwoju projektu.

null

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV