Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Nowy serial Zamęt od 10 września w Cinemax i w HBO GO

Od soboty, 10 września w Cinemax rusza nowy serial produkcji Cinemax Zamęt (Quarry) o mężczyźnie, który po powrocie z wojny w Wietnamie próbuje odnaleźć się w normalnym życiu. Serial będzie również dostępny w HBO GO.

Zamęt to nowy serial Cinemax, którego akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych w 1972 roku. Mac „Quarry” Conway (w tej roli Logan Marshall-Green) wraca z Wietnamu do rodzinnego Memphis. Mężczyzna jest wykończony psychicznie i fizycznie przez wojnę. Nie może do końca odnaleźć się w rzeczywistości i pogrąża się w autodestrukcji. Nie stroni od używek. Nie do końca tego chcąc, zostaje wciągnięty we współpracę z gangsterami działającymi nad rzeką Missisipi.

Ośmioodcinkowa produkcja oparta jest na bestsellerowej książce Maxa Allana Collinsa (The Road to Perdition). W głównych rolach występują: Logan Marshall-Green (Snowden, Prometeusz), Jodi Balfour (serial Bombowe dziewczyny, Mąż) oraz zdobywca Złotej Palmy Peter Mullan (Siostry Magdalenki, miniserial HBO Olive Kitteridge). Twórcami serialu są Michael D. Fuller (Pamiętnik, serial Rectify) i Graham Gordy (Guru miłości, serial Rectify). Za produkcję i reżyserię Zamętu odpowiada laureat Emmy Greg Yaitanes (seriale Doktor House, Banshee).

Pierwszy odcinek serialu Zamęt będzie mieć swoją premierę w sobotę, 10 września o godz. 20.00 w Cinemax oraz tego samego dnia w HBO GO. Dodatkowo, premierowy odcinek zostanie udostępniony widzom bez abonamentu w ramach odkodowanego weekendu Cinemax i Cinemax2, który będzie trwać od 10 do 11 września.

Źródło: informacja prasowa / fot. Cinemax
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?