Przeczytaj w weekend

Nowy zwiastun Call of Cthulhu. Twórcy chwalą się w nim ocenami gry

Focus Home Interactive zwiastunem postanowił przypomnieć nam o Call of Cthulhu, grze która nie tak dawno ukazała się na rynku.

Focus Home Interactive zwiastunem postanowił przypomnieć nam o Call of Cthulhu, grze która nie tak dawno ukazała się na rynku.

Michał Czubak

Michał Czubak

Niespełna 2 tygodnie temu na rynku ukazała się gra Call of Cthulhu autorstwa studia Cyanide. Tytuł mógłby przejść bez większego echa w świecie gier, ale wydawca postanowił przypomnieć graczom o takiej pozycji. Focus Home Interactive robi to w typowy dla branży sposób - publikując okazjonalny zwiastun gry wraz z opiniami recenzentów i ocenami, jakie tytuł otrzymał. Te, jak sami za chwilę zobaczycie, są dobre i bardzo dobrze. Natomiast sama gra, z pewnością stanowi kopalnię klimatu HP Lovercrafta i nie złą produkcją, w jaką w tym roku macie możliwość zagrania.

Na naszych łamach możecie przeczytać recenzję gry, w której piszę:

Podsumowując, Cyanide Studio udało się oddać klimat Lovercrafta. Ta intryga, to budowanie napięcia i straszenie nim, a nie tanimi sztuczkami, to coś, czego wielu podobnym gatunkowo produkcjom brakuje. Dlatego tym bardziej należy się pochwała za wykonanie, bo budżet na grę nie był jakiś kolosalny. Call of Cthulhu to zaskakująco udana produkcja.

Call of Cthulhu jest już dostępne na rynku. Gra ukazała się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

Źródło: informacja prasowa

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV