Przeczytaj w weekend

Call of Cthulhu gotowe na premierę. Zobacz nowy zwiastun gry

Szaleństwo na wyciągnięcie ręki. Zwiastun premierowy Call of Cthulhu przedstawia mroczne sekrety wyspy, na której będzie działa się akcja gry.

Szaleństwo na wyciągnięcie ręki. Zwiastun premierowy Call of Cthulhu przedstawia mroczne sekrety wyspy, na której będzie działa się akcja gry.

Trzeba przyznać, że niezbyt fortunny okres na premierę dla gry Call of Cthulhu wybrało sobie studio Cyanide. Gra trafi do sklepów raptem 4 dni po największej premierze tego roku, grze Red Dead Redemption 2. To nie rokuje zbyt dobrze, aczkolwiek sama gra wygląda bardzo zachęcająco. Szczególnie nowy zwiastun produkcji podsyca apetyt na klimaty HP Lovercrafta, na motywach których Call of Cthulhu się opiera. Twórcy poinformowali, że gra jest już ukończona i oczekuje na swoją premierę. Właśnie z tej okazji możemy przyjrzeć się nowemu zwiastunowi nadchodzącej produkcji.

W grze wcielimy się w rolę detektywa Edwarda Pierce'a, który trafia na wyspę w celu zbadania sprawy pewnego morderstwa. Sprawy jednak dość szybko przybiorą nieoczekiwany obrót.

Gra zostanie wydana na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV