Menu

Aktualności

O czym Avengers: Infinity War? Poznajcie oficjalny opis fabuły

Do sieci trafia pierwszy opis fabuły Avengers: Infinity War. Jest to początek wielkiej kulminacji Kinowego Uniwersum Marvela.

Opis fabuły pochodzi z prestiżowego magazynu Licence! Global. Oto, jak się on prezentuje:

Avengers i ich sojusznicy chronili świat przed zagrożeniem tak dużym, że jeden superbohater nie był w stanie sobie z tym poradzić. Z kosmosu nadchodzi nowe zagrożenie: Thanos. Okryty niesławą intergalaktyczny despota, którego celem jest zebranie sześciu Kamieni Nieskończoności. Chce wykorzystać te artefakty o niewyobrażalnej mocy, aby narzucić wszystkim swoją wolę. Wszystko, o co do tej pory Avengers walczyli, prowadziło do tej chwili. Los Ziemi i wszelkiego istnienia nigdy nie był tak bardzo niepewny.

W obsadzie są Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Rudd, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Don Cheadle, Evangeline Lilly, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel (głos), Bradley Cooper  (głos), Sean Gunn (ciało Rocketa), Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Brie Larson, Tom Holland, Tom Hiddleston i Josh Brolin jako Thanos.

Sprawdź swoją wiedzę o filmach Marvela w quizie

Premiera w 2018 roku.

Źródło: Licence! Global / zdjęcie główne: Marvel
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze