Repertuar kin Nowość Program TV

Obsada Daredevila w nowym serialu? Intrygujący wpis showrunnera

Choć Daredevil został skasowany, jego obsada może powrócić w nowym serialu. Taki plan zasugerował przynajmniej showrunner, Erik Oleson.

Daredevil to znany serial Marvela, który powstał dla Netflixa. Po premierze świetnie ocenianego 3. sezonu produkcja została skasowana, z czym do dziś nie może pogodzić się część jej fanów. Swoje ubolewanie z tego powodu wyrażały także gwiazdy serialu oraz producenci i twórcy, którzy do końca nie zdawali sobie sprawy z kasacji. I choć nic nie wskazuje na to, by serial miał powrócić, jego showrunner, Erik Oleson, może mieć już inny chytry plan…

Oleson został zapytany na Twitterze przez jednego z fanów o to, czy rozważyłby ponowną współpracę z aktorami z serialu. Fan argumentuje swój pomysł tym, że jego zdaniem cała główna obsada 3. sezonu świetnie ze sobą współpracowała i aż miło było na nich popatrzeć. Oleson odpowiedział na to zapytanie, a jego wpis wzbudził zainteresowanie wszystkich obserwujących – showrunner zasugerował bowiem, że ma już taki plan i pracuje nad podobnym przedsięwzięciem, a fanowi zarzucił, że ten czyta mu w myślach.

Daredevil - showrunner o nowym serialu
źródło: twitter.com/erikoleson

Oczywiście na tę chwilę nie ma żadnych oficjalnych doniesień na temat tego, by obsada Daredevila miała powrócić we wspólnym serialu. Jeżeli jednak Oleson rzeczywiście przygotowuje się do takiej produkcji, być może poznamy jakieś szczegóły w późniejszym czasie.

-
Plotka
-

Przypomnijmy, że w głównej obsadzie 3. sezonu Daredevila wystąpili Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D’Onofrio, Wilson Bethel, Jay Ali i Lesley Ann Warren.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: David Lee/Netflix

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.