Przeczytaj w weekend

Obsada Daredevila w nowym serialu? Intrygujący wpis showrunnera

Choć Daredevil został skasowany, jego obsada może powrócić w nowym serialu. Taki plan zasugerował przynajmniej showrunner, Erik Oleson.

Choć Daredevil został skasowany, jego obsada może powrócić w nowym serialu. Taki plan zasugerował przynajmniej showrunner, Erik Oleson.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  daredevil 

Daredevil to znany serial Marvela, który powstał dla Netflixa. Po premierze świetnie ocenianego 3. sezonu produkcja została skasowana, z czym do dziś nie może pogodzić się część jej fanów. Swoje ubolewanie z tego powodu wyrażały także gwiazdy serialu oraz producenci i twórcy, którzy do końca nie zdawali sobie sprawy z kasacji. I choć nic nie wskazuje na to, by serial miał powrócić, jego showrunner, Erik Oleson, może mieć już inny chytry plan...

Oleson został zapytany na Twitterze przez jednego z fanów o to, czy rozważyłby ponowną współpracę z aktorami z serialu. Fan argumentuje swój pomysł tym, że jego zdaniem cała główna obsada 3. sezonu świetnie ze sobą współpracowała i aż miło było na nich popatrzeć. Oleson odpowiedział na to zapytanie, a jego wpis wzbudził zainteresowanie wszystkich obserwujących - showrunner zasugerował bowiem, że ma już taki plan i pracuje nad podobnym przedsięwzięciem, a fanowi zarzucił, że ten czyta mu w myślach.

Daredevil - showrunner o nowym serialu
źródło: twitter.com/erikoleson

Oczywiście na tę chwilę nie ma żadnych oficjalnych doniesień na temat tego, by obsada Daredevila miała powrócić we wspólnym serialu. Jeżeli jednak Oleson rzeczywiście przygotowuje się do takiej produkcji, być może poznamy jakieś szczegóły w późniejszym czasie.

Przypomnijmy, że w głównej obsadzie 3. sezonu Daredevila wystąpili Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D’Onofrio, Wilson Bethel, Jay Ali i Lesley Ann Warren.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: David Lee/Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV