Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Obsada i szczegóły serialowej wersji „Od zmierzchu do świtu”

El Rey Network ogłasza szczegóły From Dusk Till Dawn: The Series, który będzie emitowany w kablówce Roberta Rodrigueza.

Serial oparty jest na kultowym filmie Roberta Rodrigueza. Rodriguez będzie producentem wykonawczym, twórcą i reżyserem pierwszych dwóch odcinków serialu. W tym tygodniu rozpoczną się zdjęcia.

W 10-odcinkowym serialu wystąpią D.J. Cotrona (G.I. Joe: Retaliation) jako Seth Gecko, czyli postać, którą w kinie grał George Clooney. Zane Holts („The Perks of Being a Wallflower”) zagra Richiego Gecko (Quentin Tarantino w kinie), a Jesse Garcia (Sons of Anarchy) wcieli się w strażnika Teksasu Freddiego Gonzaleza, nową postać stworzoną na potrzeby serialu. Don Johnson (Django, „Nash Bridges”, „Policjanci z Miami”) zagra szeryfa Earla McGrawa.

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko (Cotrona) i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko (Holtz), którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym wampirów, gdzie muszą walczyć o przeżycie. Serial ma być zgodny z tonem filmu i ma rozbudować jego koncept oraz mitologię wampirów.

Sam Rodriguez opowiada:

[cytat=Jeśli filmy były opowiadaniem, to serial jest nowelą. Zebraliśmy świetną obsadę i ekipę. Widzowie mogą oczekiwać szalonej jazdy, gdy serial zadebiutuje wiosną.] [/cytat]

Carlos Coto, John Fogelman, Cristine Patwa są producentami wykonawczymi. Diego Gutierrez jest scenarzystą. Steve Joyner i Caylah Eddleblute są kierownikami produkcji, Jeff Adams odpowiada za scenografię, a Eduardo Mayen za zdjęcia. Nina Proctor będzie autorką kostiumów. Bob Trevino będzie dowodzić ekipą speców od efektów specjalnych.

El Rey Network, nowa stacja kablowa założona przez Roberta Rodrigueza rozpoczną emisję w USA już w grudniu. Serial ma zadebiutować wiosną 2014 roku.

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – aktorzy kiedyś i…

Władca Pierścieni to legendarne dzieło J.R.R. Tolkiena, które doczekało się licznych adaptacji. Od pierwszego filmu…

Michał Kujawiński
-

Aquaman – kadry z filmu przed…

Do sieci trafiły zdjęcia przed i po nałożeniu efektów specjalnych do filmu Aquaman. Zobaczcie, jak…

Michał Kujawiński
weekend
-

Złote Maliny – farsa czy merytoryczne…

Oscary można krytykować i nabijać się z wyborów Akademii, ale większość filmowców na świecie marzy…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Supergirl: sezon 4, odcinek 12 –…

Twórcom serialu Supergirl najwidoczniej kończą się pomysły. Ostatnio sięgali po nawiązania do Hulka, teraz przyszła…

Ocena recenzenta:
2
Adam Siennica
-

Kapitan Marvel – Brie Larson prostuje…

Brie Larson gra tytułową rolę w filmie Kapitan Marvel. Ostatnie wypowiedzi aktorki wywołały negatywne reakcje…

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – japoński…

Ruszyła promocja filmu Spider-Man: Daleko od domu w Japonii. Plakat pokazuje tytułowego superbohatera.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.