Obsada i szczegóły serialowej wersji „Od zmierzchu do świtu”

El Rey Network ogłasza szczegóły From Dusk Till Dawn: The Series, który będzie emitowany w kablówce Roberta Rodrigueza.

El Rey Network ogłasza szczegóły From Dusk Till Dawn: The Series, który będzie emitowany w kablówce Roberta Rodrigueza.

Adam Siennica

Adam Siennica

Serial oparty jest na kultowym filmie Roberta Rodrigueza. Rodriguez będzie producentem wykonawczym, twórcą i reżyserem pierwszych dwóch odcinków serialu. W tym tygodniu rozpoczną się zdjęcia.

W 10-odcinkowym serialu wystąpią D.J. Cotrona (G.I. Joe: Retaliation) jako Seth Gecko, czyli postać, którą w kinie grał George Clooney. Zane Holts ("The Perks of Being a Wallflower") zagra Richiego Gecko (Quentin Tarantino w kinie), a Jesse Garcia (Sons of Anarchy) wcieli się w strażnika Teksasu Freddiego Gonzaleza, nową postać stworzoną na potrzeby serialu. Don Johnson (Django, "Nash Bridges", "Policjanci z Miami") zagra szeryfa Earla McGrawa.

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko (Cotrona) i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko (Holtz), którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym wampirów, gdzie muszą walczyć o przeżycie. Serial ma być zgodny z tonem filmu i ma rozbudować jego koncept oraz mitologię wampirów.

Sam Rodriguez opowiada:

[cytat=Jeśli filmy były opowiadaniem, to serial jest nowelą. Zebraliśmy świetną obsadę i ekipę. Widzowie mogą oczekiwać szalonej jazdy, gdy serial zadebiutuje wiosną.] [/cytat]

Carlos Coto, John Fogelman, Cristine Patwa są producentami wykonawczymi. Diego Gutierrez jest scenarzystą. Steve Joyner i Caylah Eddleblute są kierownikami produkcji, Jeff Adams odpowiada za scenografię, a Eduardo Mayen za zdjęcia. Nina Proctor będzie autorką kostiumów. Bob Trevino będzie dowodzić ekipą speców od efektów specjalnych.

El Rey Network, nowa stacja kablowa założona przez Roberta Rodrigueza rozpoczną emisję w USA już w grudniu. Serial ma zadebiutować wiosną 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV