Repertuar kin Nowość Program TV

Obsada i szczegóły serialowej wersji „Od zmierzchu do świtu”

El Rey Network ogłasza szczegóły From Dusk Till Dawn: The Series, który będzie emitowany w kablówce Roberta Rodrigueza.

Serial oparty jest na kultowym filmie Roberta Rodrigueza. Rodriguez będzie producentem wykonawczym, twórcą i reżyserem pierwszych dwóch odcinków serialu. W tym tygodniu rozpoczną się zdjęcia.

W 10-odcinkowym serialu wystąpią D.J. Cotrona (G.I. Joe: Retaliation) jako Seth Gecko, czyli postać, którą w kinie grał George Clooney. Zane Holts („The Perks of Being a Wallflower”) zagra Richiego Gecko (Quentin Tarantino w kinie), a Jesse Garcia (Sons of Anarchy) wcieli się w strażnika Teksasu Freddiego Gonzaleza, nową postać stworzoną na potrzeby serialu. Don Johnson (Django, „Nash Bridges”, „Policjanci z Miami”) zagra szeryfa Earla McGrawa.

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko (Cotrona) i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko (Holtz), którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym wampirów, gdzie muszą walczyć o przeżycie. Serial ma być zgodny z tonem filmu i ma rozbudować jego koncept oraz mitologię wampirów.

Sam Rodriguez opowiada:

[cytat=Jeśli filmy były opowiadaniem, to serial jest nowelą. Zebraliśmy świetną obsadę i ekipę. Widzowie mogą oczekiwać szalonej jazdy, gdy serial zadebiutuje wiosną.] [/cytat]

Carlos Coto, John Fogelman, Cristine Patwa są producentami wykonawczymi. Diego Gutierrez jest scenarzystą. Steve Joyner i Caylah Eddleblute są kierownikami produkcji, Jeff Adams odpowiada za scenografię, a Eduardo Mayen za zdjęcia. Nina Proctor będzie autorką kostiumów. Bob Trevino będzie dowodzić ekipą speców od efektów specjalnych.

El Rey Network, nowa stacja kablowa założona przez Roberta Rodrigueza rozpoczną emisję w USA już w grudniu. Serial ma zadebiutować wiosną 2014 roku.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – co po Avengers: Endgame?…

Chcemy przedstawić Wam listę wszystkich powstających filmów MCU, które miałyby ukazać się po Avengers: Endgame.

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel okłada Skrulli. Opis wideo…

Znamy już opis nowego materiału z filmu Kapitan Marvel - mamy również okazję zobaczyć kolejny…

Piotr Piskozub
-

Komiks wszech czasów? Marvel świętuje ważną…

Marvel zaprezentował już warianty okładek Alexa Rossa - trafiły one do sieci jako upamiętnienie 25.…

Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze komiksy 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2018 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną…

Adam Siennica
-

Bumblebee – recenzje w końcu w…

Bumblebee to pierwszy kinowy film z serii Transformers, za kamerą którego nie stoi Michael Bay.…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – promocja à la…

Pojawiła się już pierwsza prognoza dotycząca wpływów w box office przyszłorocznej odsłony MCU, Avengers: Endgame.

Co o tym sądzisz?