Przeczytaj w weekend

Obsadzono rolę Robotmana w serialu Titans

Aktor znany z produkcji Designated Survivor wcieli się w jednego z członków drużyny Doom Patrol w serialu o przygodach zespołu młodych herosów znanych z komiksów DC.

Aktor znany z produkcji Designated Survivor wcieli się w jednego z członków drużyny Doom Patrol w serialu o przygodach zespołu młodych herosów znanych z komiksów DC.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  jake michaels 

Po rolach Chiefa i Elasti-Girl właśnie obsadzono kolejnego członka Doom Patrol w serialu Titans. Jake Michaels wcieli się w postać Cliffa Steele'a aka Robotmana. Bohater to były kierowca wyścigowy, który w wyniku tragicznego wypadku traci ciało. Jednak jego mózg zostaje uratowany przez doktora Nilesa Cauldera i przeniesiony do mechanicznego pancerza.

Serial opowiada o tytułowej drużynie młodych superbohaterów pod wodzą Robina, którzy chronią ludzkość przed wszelkiej maści zagrożeniami. W obsadzie znaleźli się między innymi Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Lindsey Gort, Alan Ritchson, April Bowlby oraz Minka Kelly. Produkcja zadebiutuje na nowej platformie streamingowej DC. Na razie nie jest znana data premiery 13-odcinkowego sezonu.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: comicbookmovie.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV