Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Octopath Traveler trafi na PC. Premiera jeszcze w tym roku

Na oficjalnej stronie Square Enix pojawił się wpis informujący o pecetowym porcie Octopath Traveler.

Na oficjalnej stronie Square Enix pojawił się wpis informujący o pecetowym porcie Octopath Traveler.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Octopath Traveler to udana gra jRPG, która w ubiegłym roku zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch. Produkcja pozwala na poznanie historii 8 bohaterów o różnych zdolnościach, a także oferuje wyjątkową oprawę graficzną, która w interesujący sposób łączy stylistykę retro ze współczesnymi efektami i klimatyczną muzyką.

Na oficjalnej stronie firmy Square Enix pojawiła się informacja o nadchodzącym porcie tej gry na pecety. Wpis szybko zniknął z sieci co sugeruje, że ktoś pośpieszył się z zapowiedzią. Do sieci wyciekły jednak pewne szczegóły - wygląda na to, że Octopath Traveler trafi na pecety już 7 czerwca i dostępne będzie na Steamie oraz w oficjalnym sklepie wydawcy.

Źródło: siliconera.com / fot. Square Enix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV