Oczy smoka - Hulu stworzy serialową adaptację powieści Stephena Kinga

Jak podaje portal Deadline, Hulu wykupiło prawa do adaptacji powieści Oczy Smoka autorstwa Stephena Kinga. Serwis wygrał walkę m.in. z platformą Apple.

Jak podaje portal Deadline, Hulu wykupiło prawa do adaptacji powieści Oczy Smoka autorstwa Stephena Kinga. Serwis wygrał walkę m.in. z platformą Apple.

Wygląda na to, że fani seriali fantasy nie będą musieli długo czekać na kolejne interesujące produkcje po zakończeniu Gry o tron. Portal Deadline donosi, że platforma Hulu wykupiła prawa do ekranizacji powieści Oczy smoka od Stephena Kinga.

Oczy smoka, to powieść fantasy napisana przez Kinga w 1984 roku. Akcja dzieje się w krainie Delain, gdzie doszło do otrucia króla Rolanda. O zdradę oskarżony zostaje syn zmarłego władcy, Peter i zostaje wtrącony do lochu. Peter dowiaduje się jednak, że za wszystkim stoi królewski czarnoksiężnik Flagg, który na tronie chce postawić jego młodszego brata, Thomasa.

Showrunnerem serialu został Seth Grahame-Smith (LEGO Batman: Film). W pracy nad serialem pomoże studio Fox 21. Hulu wygrało walkę o prawa m.in. z platformą Apple.

 

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV