Przeczytaj w weekend

Odcinki „Chicago Fire”, „Chicago PD” i „Law & Order: SVU” z łączoną fabułą

W listopadzie stacja NBC szykuje dla swoich widzów dużą niespodziankę. Łączona historia napisana zostanie dla aż 3 seriali: Chicago Fire, Chicago PD i Law & Order: SVU.

W listopadzie stacja NBC szykuje dla swoich widzów dużą niespodziankę. Łączona historia napisana zostanie dla aż 3 seriali: Chicago Fire, Chicago PD i Law & Order: SVU.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Chicago Fire, Chicago PD i Law & Order: SVU rozgrywają się w tym samym uniwersum, z czego producenci mają zamiar skorzystać już w listopadowych odcinkach. 11 i 12 listopada NBC emitować będzie crossover pomiędzy wspmnianymi produkcjami. Rozpocznie się on we wtorek 11 listopada nowym odcinkiem Chicago Fire, fabuła kontynuowana będzie w Law & Order: SVU dzień później o 21:00 i zakończona zostanie o 22:00 w Chicago PD.

Czytaj także: Widowiskowy trailer kolejnych odcinków serialu "Gotham"

Crossover ma jeszcze bardziej wzmocnić wieczorne pasmo NBC we wtorki i środy. - Długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób fabularnie połączyć te seriale. Razem z Warrenem Leightem i Mattem Olmsteadem wpadliśmy na pomysł, który jest unikalny dla wszystkich tych produkcji. Efekt naszej pracy zobaczycie w listopadzie - napisał w oficjalnym oświadczeniu Dick Wolf.

Serial Chicago Fire można w Polsce oglądać na kanale TVP1.

Źródło: ew.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV