Przeczytaj w weekend

Odwróceni 2 – nowe nazwiska w obsadzie i zdjęcia z planu

Producent kontynuacji serialu Odwróceni zamieścił w sieci zdjęcia z planu projektu. Dzięki temu poznaliśmy też nowe nazwiska w obsadzie.

Producent kontynuacji serialu Odwróceni zamieścił w sieci zdjęcia z planu projektu. Dzięki temu poznaliśmy też nowe nazwiska w obsadzie.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Fabuła serialu Odwróceni rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z pierwowzoru. Zobaczymy nową generację, która zaczyna żyć w tym samym środowisku, co bohaterowie poprzedniej serii. Jednym z głównych postaci w kontynuacji będą córki Blachy i Sikory, w których wcielali się Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski. Reżyserem projektu jest Michał Gazda a producentem i scenarzystą Artur Kowalewski, odpowiedzialny wcześniej między innymi za obydwa sezony serialu Wataha. Na profilu tego ostatniego pojawiły się zdjęcia z planu produkcji. Dzięki temu dowiedzieliśmy się także o nowych nazwiskach w obsadzie serialu.

Poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w Kaśkę, córkę Blachy. Jest nią Eliza Rycembel. U jej boku zobaczymy Tomasz Zietek. Dzięki zdjęciom wrzuconym przez producenta, dowiedzieliśmy się, że w serialu zobaczymy też Joanne Balasz jako agentkę ABW, a także Tomasz Schuchardt i Adama Nawojczyka, który wcieli się w zupełnie nową postać w świecie Odwróconych. Zobaczcie zdjęcia:

W obsadzie oprócz Więckiewicza i Żmijewskiego pojawią się również między innymi Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Małgorzata Foremniak i Andrzej Grabowski. Wcześniej ogłoszono, że w serialu wystąpi także Mirosław Zbrojewicz. Na razie nie znamy daty premiery produkcji

Źródło: instagram.com/zdjęcie główne: TVN

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV