Przeczytaj w weekend

Oficjalnie: FX zamawia trzeci sezon „The Americans”

Zgodnie z wcześniejszymi nieoficjalnymi doniesieniami, dziś stacja FX oficjalnie potwierdziła zamówienie trzeciego sezonu The Americans.

Zgodnie z wcześniejszymi nieoficjalnymi doniesieniami, dziś stacja FX oficjalnie potwierdziła zamówienie trzeciego sezonu The Americans.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Trzecia seria składać się będzie z 13. odcinków. - "The Americans" to nadal jeden z najlepszych seriali w telewizji. Z przyjemnością zamawiamy nowy sezon, mając nadzieję, że ten stan utrzyma się w kolejnych latach - napisano w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Obecnie stacja FX emituje drugi sezon The Americans. Finał zaplanowano na 21 maja. Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczną się jesienią, a premiera tradycyjnie odbędzie się w pierwszym kwartale 2015 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV