One Day at a Time skasowany. Nie będzie 4. sezonu

Netflix podjął decyzję o skasowaniu jednego z najlepiej ocenianych seriali w swojej ofercie. One Day at a Time skończy się na 3. sezonie.

Netflix podjął decyzję o skasowaniu jednego z najlepiej ocenianych seriali w swojej ofercie. One Day at a Time skończy się na 3. sezonie.

One Day at a Time to serial komediowy, który choć nie był mocno reklamowany, osiągał niesamowity sukces artystyczny. Średnia ocen trzech sezonów sięgała 9/10, a ostatnie dwie serie mają 100% pozytywnych opinii krytyków. Niestety, ale to nie przekładało się na duże zainteresowanie widzów i tak też Netflix podjął decyzję o skasowaniu serialu. Pomimo tego, że jest on uznawany za jeden z najlepszych jakie wyprodukował.

Ted Sarandos w oświadczeniu podkreśla wielkość serialu, jego wybitną jakość i jaka to była trudna decyzja. Wyjaśnienie w jego oświadczeniu jest proste: widownia była za mała.

Informatorzy The Hollywood Reporter twierdza, że Sony Pictures Television, czyli studio produkujące serial dla Netflixa, będzie szukać nowego domu dla One Day at a Time.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV