Oscary 2019 bez prowadzącego? Kevin Hart potwierdza rezygnację ze stanowiska

Kevin Hart raz jeszcze poinformował, że na pewno nie poprowadzi oscarowej gali w tym roku. Dziennikarze portalu Variety dotarli do informacji, że w tej sytuacji Akademia planuje zorganizowanie ceremonii bez gospodarza.

Kevin Hart raz jeszcze poinformował, że na pewno nie poprowadzi oscarowej gali w tym roku. Dziennikarze portalu Variety dotarli do informacji, że w tej sytuacji Akademia planuje zorganizowanie ceremonii bez gospodarza.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  kevin hart 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Kevin Hart miał objąć stanowisko gospodarza gali Oscarów 2019, jednak po tym, jak wybuchły wokół niego kontrowersje, aktor sam zrezygnował z powierzonego mu stanowiska. Przypomnijmy, że afera dotyczyła jego homofobicznych wpisów na Twitterze, które publikował tam przed laty i za które - co sam podkreśla - wielokrotnie wcześniej przepraszał.

Kevin Hart - kontrowersje wokół aktora. Nie poprowadzi gali Oscarów

Od jakiegoś czasu słychać pogłoski, że Amerykańska Akademia Filmowa wciąż jest zainteresowana udziałem Harta w nadchodzącej ceremonii i gdyby tylko zmienił zdanie, chętnie przyjęłaby go z powrotem. Ostatnio do ponownego rozważenia swojej decyzji namawiała go także Ellen DeGeneres, w programie której Hart gościł. Wygląda jednak na to, że aktor stoi przy swoim postanowieniu - w rozmowie z Good Morning America dobitnie potwierdził, że nie będzie prowadzącym gali Oscarów 2019.

W tym roku nie poprowadzę Oscarów. Trudno przewidzieć, co może się wydarzyć, a nie chcę, by ludzie myśleli, że między mną a Akademią jest jakiś problem - nie ma go. Akademię tworzą wspaniali ludzie, złożono mi ofertę, ja ją przyjąłem. Byłem bardzo podekscytowany, ale stało się co się stało i nie skończyło się tak, jak powinno. A teraz, z pewnej perspektywy, nie mam na to czasu.

W tym samym czasie prestiżowy portal Variety podaje, że na tegorocznej gali wręczenia Oscarów prawdopodobnie nie będzie żadnego gospodarza - takimi planami z Variety podzielił się ktoś zaufany z grona Akademii. Producenci rzekomo chcą, by poszczególne segmenty prezentowały największe gwiazdy kina - w chwili obecnej trwają gorączkowe poszukiwania kandydatów, ponieważ do wydarzenia pozostało już tylko 6 tygodni. Jeżeli ten scenariusz się sprawdzi, będzie to pierwszy taki przypadek od blisko 30 lat.

Na tę chwilę są to jednak informacje nieoficjalne i powinniśmy podchodzić do nich z dystansem.

Oscary 2019 - gala wręczenia statuetek odbędzie się 24 lutego (w nocy z 24/25 lutego polskiego czasu).

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV