Pajączek tu jest! Zobacz dwa świetne zwiastuny Spider-Man: Homecoming

Czekaliśmy na to od dłuższego czasu. W sieci zadebiutowały aż dwa zwiastuny filmu Spider-Man: Homecoming. Obejrzyjcie wideo.

Czekaliśmy na to od dłuższego czasu. W sieci zadebiutowały aż dwa zwiastuny filmu Spider-Man: Homecoming. Obejrzyjcie wideo.

Od kiedy tylko Człowiek Pająk pojawił się w filmie Captain America: Civil War, rzesza fanów z niecierpliwością wypatrywała materiałów promujących Spider-Man: Homecoming. Musieliśmy na nie czekać naprawdę długo, jednak było warto. W sieci zadebiutowały już dwa pierwsze zwiastuny produkcji (dodano także ten w wersji międzynarodowej - różnią się one m.in. kolejnością scen, niektórymi ujęciami i linijkami tekstu), które zdają się być doskonałą odpowiedzią na nasze potrzeby - jest tu humor, młodzieńcza brawura, spadające z nieba dosłownie i w przenośni zagrożenie i jeszcze niespodzianki. Zobaczcie sami:

Obejrzyjcie również wersję międzynarodową z polskimi napisami:

Oto oficjalny opis fabuły:

Młody Peter Parker/Spider-Man, który zaliczył fantastyczny debiut w filmie Captain America: Civil War, zaczyna sterować swoją nowo odkrytą tożsamością jako miotający siecią superbohater w Spider-Man: Homecoming. Zachwycony swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers Peter wraca do domu, gdzie żyje z ciocią May, w dodatku pod bacznym okiem swojego nowego mentora, Tony’ego Starka. Peter stara się wpasować raz jeszcze w rutynę codziennego życia; dekoncentrują go jednak powracające myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż przyjacielskim chłopakiem z sąsiedztwa, Spider-Manem. Kiedy Vulture pojawi się jako nowy złoczyńca, wszystko, co Peter uważa za najważniejsze, będzie zagrożone.

Zobacz także: Jaki będzie Vulture w Spider-Man: Homecoming?

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje w kinach 7 lipca przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV