Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Pajączek tu jest! Zobacz dwa świetne zwiastuny Spider-Man: Homecoming

Czekaliśmy na to od dłuższego czasu. W sieci zadebiutowały aż dwa zwiastuny filmu Spider-Man: Homecoming. Obejrzyjcie wideo.

Od kiedy tylko Człowiek Pająk pojawił się w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, rzesza fanów z niecierpliwością wypatrywała materiałów promujących Spider-Man: Homecoming. Musieliśmy na nie czekać naprawdę długo, jednak było warto. W sieci zadebiutowały już dwa pierwsze zwiastuny produkcji (dodano także ten w wersji międzynarodowej – różnią się one m.in. kolejnością scen, niektórymi ujęciami i linijkami tekstu), które zdają się być doskonałą odpowiedzią na nasze potrzeby – jest tu humor, młodzieńcza brawura, spadające z nieba dosłownie i w przenośni zagrożenie i jeszcze niespodzianki. Zobaczcie sami:

Obejrzyjcie również wersję międzynarodową z polskimi napisami:

Oto oficjalny opis fabuły:

Młody Peter Parker/Spider-Man, który zaliczył fantastyczny debiut w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, zaczyna sterować swoją nowo odkrytą tożsamością jako miotający siecią superbohater w Spider-Man: Homecoming. Zachwycony swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers Peter wraca do domu, gdzie żyje z ciocią May, w dodatku pod bacznym okiem swojego nowego mentora, Tony’ego Starka. Peter stara się wpasować raz jeszcze w rutynę codziennego życia; dekoncentrują go jednak powracające myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż przyjacielskim chłopakiem z sąsiedztwa, Spider-Manem. Kiedy Vulture pojawi się jako nowy złoczyńca, wszystko, co Peter uważa za najważniejsze, będzie zagrożone.

Zobacz także: Jaki będzie Vulture w Spider-Man: Homecoming?

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje w kinach 7 lipca przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.