fot. materiały prasowe
1. sezon serialu Paradise od Hulu wyprodukowanego przez 20th Television został jakiś czas temu oficjalnie przedłużony o kolejną serię. Mówi się, że Dan Fogelman, jego twórca, ma plan na trzy sezony produkcji, której pierwsza odsłona zakończyła się cliffhangerem i zapowiedziała ogólny zarys tego, co czeka widownię w kolejnej serii. O nowym sezonie na razie nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że po finałowym odcinku rozpoczęły się zdjęcia.
W roli głównej powróci Sterling K. Brown. Teraz Deadline informuje o dołączeniu do obsady nowego nazwiska. Będzie to Shailene Woodley, która miała role w Gwiazd naszych wina oraz serii Niezgodna. Nie wiadomo w kogo dokładnie się wcieli, ale ma być mocno związana z losami agenta Xaviera Collinsa i jego misją, którą zapowiedział ostatni epizod pierwszego sezonu. Będzie jedną z ocalałych, o których mówiono pod koniec odcinka.
1. sezon Paradise utrzymywał się na pierwszym miejscu pod względem oglądalności i zainteresowania w trakcie całej emisji. Po premierze w Hulu i Disney+ czeka go emisja w stacji ABC.
Najlepsze seriale w historii - elitarny ranking po nowemu
Źródło: deadline.com