Pecetowe wydania gier Quantic Dream z datami premiery

Wielka trójca gier Quantic Dream, czyli produkcje Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze, Detroit: Become Human w wydaniu na PC mają już daty premiery.

Wielka trójca gier Quantic Dream, czyli produkcje Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze, Detroit: Become Human w wydaniu na PC mają już daty premiery.

Quantic Dream poinformowało dokładniej o planach wydania Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human w wersji na komputery osobiste. Dotychczas gry te dostępny były jedynie na platformach z rodziny PlayStation, ale już wkrótce ulegnie to zmianie.

Jako pierwsze na pecety trafi Heavy Rain  - gra pojawi się na tej platformie już 24 czerwca, miesiąc wcześniej zaś będzie można sprawdzić jej wersję demonstracyjną. Drugą grą będzie Beyond: Dwie Dusze - w tę zagramy od 27 lipca, również z możliwością przetestowania dema miesiąc wcześniej.

Detroit: Become Human jako jedyna z tych pozycji nie ma ustalonej daty premiery. Wiadomo jedynie, że ten tytuł na PC pojawi się na jesień. Wcześniej także i ten tytuł ma otrzymać demo.

Jeżeli myślicie o zakupie powyższych gier to lepszej okazji jak teraz nie znajdziecie. Na Epic Games Store, na którym gry dostępne będą przez rok, dwie pierwsze pozycje możecie kupić w przedsprzedaży za 29 zł, korzystając z akcji promocyjnej. Za Detroit: Become Human zapłacicie więcej, bo 99 zł.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV