Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Detroit trafią na PC

Posiadacze komputerów osobistych będą mieli okazję zagrać w hitowe produkcje studia Quantic Dream. Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Detroit trafią na PC

Posiadacze komputerów osobistych będą mieli okazję zagrać w hitowe produkcje studia Quantic Dream. Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Detroit trafią na PC

Gry Detroit: Become Human, Heavy Rain oraz Beyond: Dwie Dusze, jeszcze w tym roku przestaną być dostępne na wyłączność na konsoli Sony Playstation. Quantic Dream poinformowało, że wszystkie te gry trafią także na platformę PC.

Jednak gry nie będą powszechnie dostępne, bo jeśli mowa o PC, to zostaną wydane wyłącznie na platformie Epic Game Store, która coraz śmielej działa na pecetowym rynku i zdobywa coraz więcej gier na wyłączność. Ekskluzywność dla tej platformy ma potrwać okrągły rok.

Informacja może wydawać się zaskoczeniem, ale samo studio Quantic Dream nigdy nie było wewnętrznym studiem Sony, a nie tak dawno chińska korporacja NetEase weszła w posiadanie mniejszościowego pakietu akcji developera i zamierzała zainwestować w rozwój firmy.

Data premiery Detroit: Become Human, Heavy Rain oraz Beyond: Dwie Dusze na PC nie została doprecyzowana. Wiadomo tylko, że gry mają zadebiutować na tej platformie jeszcze w 2019 roku.

Źródło: twitter.com / fot. Quantic Dream

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV