Serial Cudzoziemianie skasowany. Jednak nie będzie 3. sezonu

Jest to dość niecodzienna sytuacja. Stacja TBS cofa decyzję o zamówieniu 3. sezonu People of Earth i decyduje się skasować serial.

Jest to dość niecodzienna sytuacja. Stacja TBS cofa decyzję o zamówieniu 3. sezonu People of Earth i decyduje się skasować serial.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  People of Earth 

Informację o skasowaniu People of Earth wyjawił twórca serialu David Jenkins. Wyjaśnił, że scenariusze 3. sezonu są napisane, ale nie zostanie on nakręcony.

Jakiś czas temu stacja TBS zamówiła 3. sezon, ale z niewiadomych przyczyn zdecydowano się go jednak skasować. Powodów tej decyzji nie podano.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV