Pierwsze spojrzenie na „Tyrant” – nowy serial Gideona Raffa

Obszerny materiał opowiadający o serialu Tyrant producentów hitu Homeland, czyli Howarda Gordona i Gideona Raffa.

Obszerny materiał opowiadający o serialu Tyrant producentów hitu Homeland, czyli Howarda Gordona i Gideona Raffa.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Projekt pt. Tyrant  inspirowany jest arabską wiosną, a fabuła skupia się na Bassamie "Barrym" Al Fayeedzie, synu bliskowschodniego dyktatora, który powraca do domu po 20 latach razem z żoną i dziećmi. Po śmierci ojca zostaje wplątany przez swoją tamtejszą rodzinę w problemy kraju, a także zmuszony do pozostania w nim wbrew swojej woli.

W obsadzie znaleźli się: Adam Rayner, Jennifer Finnigan, Ashraf Barhom i Justin Kirk. Premiera odbędzie się 24 czerwca 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV