Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Planeta Małp w rzeczywistości wirtualnej. Zobaczcie zwiastun gry Crisis on the Planet of the Apes VR

W produkcji wcielimy się w małpę, która będzie musiała wydostać się z pilnie strzeżonej placówki. Całość trafi już za około miesiąc na najpopularniejsze urządzenia VR.

Studio FoxNet Games ujawniło, że wraz z Imaginati Studios tworzą Crisis on the Planet of the Apes VR, pierwszoosobową grę akcji, której akcję osadzono między wydarzeniami z filmów Geneza planety małp i Ewolucja planety małp. Opublikowano również pierwszy zwiastun tej produkcji.

-
-

Gracze wcielą się tu w inteligentną małpę, która będzie musiała uciec z pilnie strzeżonego więzienia. W tym celu wykorzystamy zwierzęce instynkty, siłę i zręczność bohatera, ale otrzymamy również możliwość skorzystania z broni palnej.

Wirtualna rzeczywistość od zawsze obiecywała możliwość połączenia filmowego przedstawienia opowieści i głębokiej, immersyjnej interaktywności gier. Crisis on the Planet of the Apes VR wynosi tkwiący w tym potencjał na zuppełnie nowy poziom. Chcieliśmy dać fanom główną rolę w mrocznym świecie Planety Małp – by mogli oni poczuć małpią siłę, moc i zręczność w trakcie walki o utorowanie sobie drogi do bezpieczeństwa – mówi Brendan Handler z FoxNet VR Studios. 

Crisis on the Planet of the Apes VR zadebiutuje 3 kwietnia na PSVR, Oculus Rift, oraz HTC Vive. Cena gry wyniesie 14,99$.

Źródło: ign.com / fot. FoxNet Games

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.