Planeta Małp w rzeczywistości wirtualnej. Zobaczcie zwiastun gry Crisis on the Planet of the Apes VR

W produkcji wcielimy się w małpę, która będzie musiała wydostać się z pilnie strzeżonej placówki. Całość trafi już za około miesiąc na najpopularniejsze urządzenia VR.

W produkcji wcielimy się w małpę, która będzie musiała wydostać się z pilnie strzeżonej placówki. Całość trafi już za około miesiąc na najpopularniejsze urządzenia VR.

Studio FoxNet Games ujawniło, że wraz z Imaginati Studios tworzą Crisis on the Planet of the Apes VR, pierwszoosobową grę akcji, której akcję osadzono między wydarzeniami z filmów Geneza planety małp i Ewolucja planety małp. Opublikowano również pierwszy zwiastun tej produkcji.

Gracze wcielą się tu w inteligentną małpę, która będzie musiała uciec z pilnie strzeżonego więzienia. W tym celu wykorzystamy zwierzęce instynkty, siłę i zręczność bohatera, ale otrzymamy również możliwość skorzystania z broni palnej.

Wirtualna rzeczywistość od zawsze obiecywała możliwość połączenia filmowego przedstawienia opowieści i głębokiej, immersyjnej interaktywności gier. Crisis on the Planet of the Apes VR wynosi tkwiący w tym potencjał na zuppełnie nowy poziom. Chcieliśmy dać fanom główną rolę w mrocznym świecie Planety Małp - by mogli oni poczuć małpią siłę, moc i zręczność w trakcie walki o utorowanie sobie drogi do bezpieczeństwa - mówi Brendan Handler z FoxNet VR Studios. 

Crisis on the Planet of the Apes VR zadebiutuje 3 kwietnia na PSVR, Oculus Rift, oraz HTC Vive. Cena gry wyniesie 14,99$.

Źródło: ign.com / fot. FoxNet Games

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV