

Jak informowaliśmy Was już wcześniej, portal Discussing Film przedstawił rewelacje w kwestii dwóch filmów studia Warner Bros. - źródła witryny twierdzą, że Aquaman i Godzilla: King of the Monsters powinny zawierać sceny po napisach. W przypadku drugiej z tych produkcji końcowa sekwencja ma kłaść fundamenty pod wydarzenia, które zobaczymy w Godzilla vs Kong.
Discussing Film donosi, że w scenie po napisach pojawi się postać Charles Dance, która połączy świat Godzilli i King Konga - na ekranie mają paść słowa o "końcu" stworzeń podobnych do Króla Potworów, w czym ma pomóc właśnie Kong. Co więcej, bohater Dance'a ma dowodzić małą grupę terrorystyczną, która będzie miała na celu zgromadzić i sprzedać "zasoby" w postaci obu istot.
Na razie traktujmy te rewelacje wyłącznie w kategoriach spekulacji, jednak komentatorzy już zauważają, że brzmią one całkiem sensownie.
Film Godzilla: King of the Monsters wejdzie na ekrany kin 22 maja przyszłego roku.
Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: We Got This Covered

