Repertuar kin Nowość Program TV

Plotka: W filmie Joker pojawi się ojciec Batmana? Spekulacje o czasie akcji

W sieci pojawiły się spekulacje, wedle których w filme Joker z Joaquinem Phoenixem w roli głównej ma pojawić się ojciec Batmana, Thomas Wayne.

Wiemy już, że film Joker, w którym w rolę ikonicznego złoczyńcy DC wcieli się Joaquin Phoenix, dostał zielone światło od włodarzy studia Warner Bros. – po tym ogłoszeniu w sieci pojawiła się wielka fala plotek i spekulacji na temat produkcji. Prawdopodobnie najbardziej interesującą z nich przedstawia zazwyczaj dobrze poinformowany w sprawach Hollywood Jeff Sneider z portalu Collider, który jest święcie przekonany, że w ekranowej historii „dużą rolę” odegra ojciec Batmana, Thomas Wayne. Dziennikarz uważa, że akcja filmu ma rozegrać się jeszcze zanim Bruce Wayne został Mrocznym Rycerzem, w trakcie jego dzieciństwa. Nie wyklucza się, że możemy również zobaczyć, jak Książę Zbrodni odbiera życie Thomasowi i jego żonie, Marthcie.

Sneider sugeruje, że prace na planie mają rozpocząć się już we wrześniu, a film powinien trafić na ekrany kin w przyszłym roku – do tych rewelacji podchodźmy rzecz jasna z dystansem.

Tak z kolei Phoenix tłumaczy, na czym polega wyjątkowość nadchodzącej produkcji:

Nie zaklasyfikowałbym tego filmu do konkretnego gatunku. Nie powiedziałbym, że to film superbohaterski, studyjny czy… Wydaje się unikalny, chyba bardziej, niż cokolwiek. (…) W mojej ocenie poza ekscytacją, jaką wywołują te filmy (aktor ma na myśli kino z herosami – przyp. aut.) czy ich rozmachem, są jeszcze wspaniałe postacie zmagające się z trudami życia codziennego. Czasami to zostaje wyeksponowane, czasami nie; w komiksach są postacie, które zasługują na wiwisekcję z prawdziwego zdarzenia.

-
-

Do sieci trafił również nowy fanart, którego autorem jest William Gray:

Joker - fanart
fot. Twitter/William Gray

Źródło: Collider / zdjęcie główne: Screen Rant/Warner Bros.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.