Przeczytaj w weekend

Pokemon Sleep - powstaje gra, która nauczy cię, jak się wyspać

Przedstawiciele The Pokémon Company przedstawili nową grę, w której będziemy łapali Pokémony podczas snu. Aplikacja ma na celu poprawić nasze nawyki związane z zasypianiem.

Przedstawiciele The Pokémon Company przedstawili nową grę, w której będziemy łapali Pokémony podczas snu. Aplikacja ma na celu poprawić nasze nawyki związane z zasypianiem.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  pokemon go 

Na rynku pełno jest aplikacji motywacyjnych, które śledzą, ile czasu przesypiamy w ciągu doby. Podsuwają nam także wskazówki na temat tego, co robić, aby w końcu zacząć się wysypiać. Wkrótce miłośnicy kieszonkowych potworków będą mogli połączyć trening tego typu ze swoją ulubioną marką.

Podczas prezentowania przyszłości marki Pokémon przedstawiciele The Pokémon Company zaprezentowali kilka nowości, które już wkrótce trafią w ręce graczy. Wśród nich znalazła się gra mobilna Pokémon Sleep, która zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Nie będzie to jednak tytuł typowo rozrywkowy, lecz coś na wzór fitnessowej aplikacji motywacyjnej.

Twórcy oprogramowania chcą bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym i zachęcić miłośników serii do zadbania o swoje zdrowie. Co ciekawe, aplikacja będzie współpracować z nowym czujnikiem Pokémon Go Plus+, który prześledzi jakość naszego snu i prześle dane biometryczne bezpośrednio do urządzenia mobilnego. Szczegóły funkcjonowania gry oraz samego czujnika nie są jeszcze znane, może jednak podejrzewać, że im lepiej będziemy traktować swój organizm, tym więcej Pokémonów uda nam się złapać w trakcie odpoczynku.

Więcej o tym projekcie dowiemy się w 2020 roku, ale już teraz w Pokemon Go można złapać Snorlaxa promującego ten tytuł. Nowa wersja stworka odda nam do dyspozycji nowy, specjalny atak Yawn.

Źródło: Engadget / Zdjęcie: Twitter, Pokemon

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV