Power - finał serialu w dwóch częściach. Mary J. Blige z rolą w spin-offie

Power zbliża się do wielkiego finału - serial zakończy się po 6. sezonie. Zgodnie z informacjami, ostatni sezon zobaczymy w dwóch częściach.

Power zbliża się do wielkiego finału - serial zakończy się po 6. sezonie. Zgodnie z informacjami, ostatni sezon zobaczymy w dwóch częściach.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  power 

Power to serial amerykańskiej stacji Starz, emitowany od 2014 roku. Fabuła skupia się na Jamesie St. Patricku, bogatym właścicielu klubu nocnego w Nowym Jorku, który chce zbudować własne imperium, zakładając sieć klubów. Mężczyzna prowadzi podwójne życie – po godzinach jest też szefem jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w mieście i prowadzi handel narkotykami.

Jakiś czas temu poinformowano, że nadchodzący 6. sezon Power będzie jednocześnie ostatnim. Teraz, podczas trwającej konferencji TCA, Carmi Zlotnik ze stacji Starz poinformował, że nowe odcinki będą debiutować w dwóch częściach - pierwsza odsłona ujrzy światło dzienne już 25 sierpnia (będzie to 10 odcinków), natomiast druga połowa - dopiero w 2020 roku, najprawdopodobniej w styczniu (5 finałowych odcinków). Dokładna data premiery drugiej połowy nie jest jednak znana.

Z nowości dotyczących serialu wymienić można także informację o planowanym spin-offie, w którym - co właśnie ogłoszono - wystąpi Mary J. Blige. Nowy serial będzie nosić tytuł Power Book II: Ghost i jest już na etapie pre-produkcji. Będzie to pierwszy z serii spin-offów, z których część ma podążać za najbardziej kontrowersyjnymi postaciami oryginalnego serialu. Na razie nie potwierdzono, kogo zagra Blige.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV