Powiększa się obsada 3. sezonu Fargo

Stacja FX ogłosiła kilka nazwisk aktorów i aktorek, które dołączyły do obsady nadchodzącego sezonu Fargo, którego gwiazdą będzie Ewan McGregor.

Stacja FX ogłosiła kilka nazwisk aktorów i aktorek, które dołączyły do obsady nadchodzącego sezonu Fargo, którego gwiazdą będzie Ewan McGregor.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

Tagi:  obsada 

Głównymi bohaterami będą dwaj bardzo podobni do siebie bracia (w podwójnej roli Ewan McGregor). Starszy Emmit jest odnoszącym sukcesy agentem nieruchomości, młodszy Ray pracuje jako kurator sądowy i obwinia brata o swoje niepowodzenia. Akcja trzeciego sezonu będzie rozgrywać się bardziej współcześnie.

Czytaj także: Pogadanki Blunta skasowane. Nie będzie 3. sezonu

W obsadzie serialu są już Scott McNairy, Carrie Coon i Mary Elizabeth Winstead, a teraz dołączyli do nich: David Thewlis (Wonder Woman), Michael Stuhlbarg (Boardwalk Empire), Jim Gaffigan (Hot Pursuit), Shea Whigham (Marvel's Agent Carter), Karan Soni (Deadpool), Fred Melamed (Hail, Caesar!) i Thomas Mann (Me and Earl and the Dying Girl).

Produkcja kolejnej serii Fargo rozpocznie się w styczniu w Calgary.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV