Poznaliśmy nazwisko nowego reżysera Pitbulla

Otrzymaliśmy oświadczenie Emila Stępnia, producenta i właściciela praw autorskich do serii. Mówi on między innymi o tym, kto zastąpi Patryka Vegę.

Otrzymaliśmy oświadczenie Emila Stępnia, producenta i właściciela praw autorskich do serii. Mówi on między innymi o tym, kto zastąpi Patryka Vegę.

Aleksander Mazanek

Aleksander Mazanek

Tagi:  Pitbull 

Nie tak dawno zawrzało w sieci na wieść o porzuceniu przez Patryka Vegę marki Pitbull. Teraz otrzymaliśmy  w tej sprawie oświadczenie Emila Stępnia, producenta i właściciela praw autorskich do serii. Producent odnosi się w swojej wypowiedzi m.in. do wyjaśnień Patryka Vegi związanych z przyczyną odejścia z projektu.

Bezpośrednim czynnikiem hamującym współpracę moją i Pana Vegi były moje obiekcje odnośnie do propozycji scenariusza przedstawionego przez Pana Vegę, który zarówno w mojej ocenie, ale również kilku innych niezależnych osób (zarówno z ekipy filmowej jak i zewnętrznych reżyserów) oceniony został bardzo nisko, jako płytki, niespójny i nierekomendowany do wdrożenia.

Ogłosił także nazwisko nowego reżysera, który przejmie stery PitBull

Z wielką satysfakcją chciałbym podzielić się ze wszystkimi sympatykami marki „Pitbull" oraz uczestnikami rynku kinematografii następującą informacją: czuję się zaszczycony, że przy kolejnej części „Pitbulla" będę współpracował z jedną z najbardziej uznanych osobowości w branży filmowej w Polsce – Panem Władysławem Pasikowskim.

Całość wypowiedzi możecie przeczytać poniżej

image_uploaded_from_ios.jpg
Oświadczenie producenta

Do tego oświadczenia odniósł się, w rozmowie z nami, Piotr Stramowski, niezastąpiony Majami

Nie zmienia kompletnie. W moich oczach (i z tego co wiem to kilku milionów widzów również) Patryk Vega jest jedynym "ojcem" tego projektu. Niestety pozbawiono Go tego ojcostwa w okrutny sposób. Nawet gdyby Quentin Tarantino miał reżyserować kolejne części, to mnie w obsadzie widzowie nie zobaczą.

Źródło: fot ent one ivestments

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV