Poznaliśmy zwycięzców Bestsellerów Empiku 2017

Jakie książki, filmy, płyty muzyczne czy gry kupowali Polacy najchętniej w 2017 roku w sieci sklepów Empik? Dziś poznaliśmy wyniki.

Jakie książki, filmy, płyty muzyczne czy gry kupowali Polacy najchętniej w 2017 roku w sieci sklepów Empik? Dziś poznaliśmy wyniki.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

W Warszawie odbyła się ceremonia podczas której poznaliśmy najchętniej kupowane przez Polaków książki, płyty, filmy i gry multimedialne. Nie ma na niej chyba żadnych zaskoczeń. Zresztą zobaczcie sami. Oto pełna lista zwycięzców Bestsellerów Empiku 2017:

Muzyka zagraniczna: Divide – Ed Sheeran

Muzyka polska: Mój Dom – Kortez

Film zagraniczny: Przełęcz ocalonych– reż. Mel Gibson

Film polski: Pitbull. Niebezpieczne kobiety– reż. Patyk Vega

Film dla dzieci: Vaiana: Skarb oceanu – Ron Clements, John Musker

Literatura zagraniczna: Początek , Dan Brown

Literatura faktu: Macierewicz i jego tajemnice, Tomasz Piątek

Literatura dla dzieci: Nela i skarby Karaibów, Nela Mała Reporterka

Literatura dla młodzieży: Światło, Jay Asher

Gry: FIFA 18

Wydarzenie roku: Twój Vincent

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV