Pracownik Honora zgubił prototypowy telefon, oferuje 5000 euro znaleźnego

W mediach społecznościowych opublikowano dość nietypowe ogłoszenie. Jeden z pracowników firmy Honor twierdzi, że zgubił prototypowego Honor podczas podróży pociągiem. Znalazca może liczyć na wysoką nagrodę.

W mediach społecznościowych opublikowano dość nietypowe ogłoszenie. Jeden z pracowników firmy Honor twierdzi, że zgubił prototypowego Honor podczas podróży pociągiem. Znalazca może liczyć na wysoką nagrodę.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  Honor 

Moritz Scheidl, pracownik niemieckiego oddziału firmy Honor, spółki-córki Huawei, na długo zapamięta tegoroczny Poniedziałek Wielkanocny. Podczas podróży pociągiem z Düsseldorfu do Monachium zgubił bowiem tajemniczy telefon, który nie trafił jeszcze do powszechnej dystrybucji. O prototypowym modelu nie wiadomo zbyt wiele, ujawniono jedynie tyle, że był przechowywany w szarym pokrowcu zasłaniającym tylny układ optyczny.

Być może o zagubieniu lub kradzieży urządzenia nie byłoby sensu pisać gdyby nie fakt, że Honor wyznaczył sporą nagrodę dla znalazcy. Firma chce ofiarować osobie, która pomoże odzyskać prototyp aż 5 tysięcy euro znaleźnego. Informację o zgubie upowszechniono za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby trafiła do jak najszerszego grona odbiorców.

Szczęśliwiec, który znajdzie sprzęt, powinien zgłosić się do niemieckiego oddziału Honora bądź do przedstawicieli Deutsche Bahn, przewoźnika, z którego usług korzystał Scheidl w momencie zagubienia urządzenia. Choć firma nie wspomina, o jaki model chodzi, można przypuszczać, że zgubą jest Huawei Honor 20, który ma zadebiutować na rynku 21 maja.

Nie można jednak wykluczyć, że informacja o zagubieniu telefonu to tylko sprytnie przemyślana akcja marketingowa, mająca na celu narobić szumu wokół urządzenia, które już wkrótce trafi na rynek.

Źródło: PC World / Zdjęcie: Honor

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV