Menu

Aktualności

Premiera 7. sezonu Gry o tron przeciążyła serwery HBO w Ameryce

Zainteresowanie premierą 7. sezonu Gry o tron było tak duże, że amerykańska strona HBO nie była w stanie temu podołać.

Fani Gry o tron z Ameryki zostali niemiło zaskoczeni wczorajszego wieczora. Podczas premiery 7. sezonu serialu, strona HBO zawiesiła się z powodu przeciążenia serwerów. Ci, którzy usiłowali ją odświeżać, spotkali się z komunikatem o błędzie. Na szczęście serwis powrócił do sprawności jeszcze w trakcie trwania pierwszego odcinka, pozwalając widzom na dokończenie seansu.

Podobne problemy miała też platforma HBO Now, która przestała ładować odcinek jeszcze w pierwszej połowie, uniemożliwiając widzom śledzenie go na bieżąco. Ci, którym epizod jednak się odtwarzał, narzekali na irytująco wolne buforowanie. Przerwy w odtwarzaniu występowały także w Ameryce Łacińskiej, co potwierdza rzecznik HBO. Jak mówi, szybko podjęto prace mające usprawnić emisję HBO Go i wszystko wróciło do normy.

Czytaj także: Gra o tron – sezon 7, odcinek 1 – recenzja

To nie pierwszy raz, gdy popularność serialu sprawia problemy techniczne serwisom internetowym. HBO Now zmagało się z zawieszaniem i przerwami także podczas emisji odcinka Bitwa Bękartów w sezonie 6. HBO Go natomiast po raz ostatni doświadczyło zawieszenia przy premierze 4. sezonu Gry o tron.

Pierwszy odcinek 7. sezonu serialu zadebiutował wczoraj. W Polsce będzie można go obejrzeć dziś wieczorem na HBO.


Samodzielne DLC go gry Uncharted 4: Kres Złodzieja już wkrótce

 

 

 

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: HBO
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze