Priyanka Chopra zagra w superbohaterskim filmie Netflixa

Priyanka Chopra podejmuje współpracę z Netflixem. Aktorka zagra w nowym filmie, który jest zapowiadany jako superbohaterski.

Priyanka Chopra podejmuje współpracę z Netflixem. Aktorka zagra w nowym filmie, który jest zapowiadany jako superbohaterski.

Priyanka Chopra, którą kojarzymy z produkcji takich jak Quantico i Baywatch. Słoneczny Patrol, znalazła swój nowy projekt filmowy. Aktorka zagra w nowej produkcji, która powstaje dla Netflixa i która nosi tytuł We Can Be Heroes. Tytuł nie jest przypadkowy - film jest zapowiadany jako superbohaterski.

Zgodnie z informacjami portalu Deadline, fabuła filmu skupi się na najeździe kosmitów na Ziemię - ich celem jest uprowadzenie wszystkich superbohaterów tej planety. Wydarzenie to sprawi, że dzieci herosów będą musiały połączyć siły by wspólnie stawić im czoła i uratować rodziców oraz cały świat. Szczegóły roli Chopry nie są znane - ma być to jednak rola główna.

Reżyserem nowego filmu będzie Robert Rodriguez (Sin City - Miasto grzechu, Alita: Battle Angel). Produkcja nie ma jeszcze daty premiery - będziemy informować o szczegółach.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne; materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV