Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Problemy Lords of the Fallen 2. Prace ruszają od nowa

Efekt prac Tomasza Gopa i spółki nie zostanie wykorzystany przy tworzeniu Lords of the Fallen 2. Prace nad grą rozpoczęły się od zera.

W czerwcu CI Games powierzyło ekipie Defiant Studios tworzenie gry Lords of the Fallen 2, nad którą wcześniej pracował m.in. Tomasz Gop. Teraz okazuje się, że efekt prac Gopa i pozostałych producentów, którzy zajmowali się projektem, został przekreślony i prawdopodobnie nie zostanie to wykorzystane. Prace nad grę rozpoczęły się od nowa.

-
-

Defiant Studios LLC ma stworzyć grę w oparciu o własną wizję kreatywną, ale Amerykanie przy opracowywaniu gry będą się wzorować na najlepszych. David Grijns w rozmowie z brytyjskim Eurogamerem wymianie tutaj dwie znane marki: serię Dark Souls oraz NiOh.

Data premiery gry jest nieznana. Pierwsze wzmianki mówiły o wydaniu jej w tym roku, ale wobec powyższych zmian jest to mało prawdopodobne.

Źródło: eurogamer.net / fot. CI Games

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.