Ptaki Nocy - jakie rezultaty w box office? Robbie promuje film... skrzydełkami

Znamy już pierwsze wyniki filmu Ptaki Nocy w box office. Z kolei Margot Robbie w naprawdę nietypowy sposób postanowiła promować produkcję.

Znamy już pierwsze wyniki filmu Ptaki Nocy w box office. Z kolei Margot Robbie w naprawdę nietypowy sposób postanowiła promować produkcję.

Dziś w kinach na całym świecie debiutuje film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn). Jak informowaliśmy Was już wcześniej, oparta na komiksach DC produkcja została całkiem dobrze przyjęta przez krytyków; w chwili obecnej na portalu Rotten Tomatoes zebrała ona 86% pozytywnych opinii (uwzględniono 164 recenzje) i może pochwalić się średnią 6,87/10. Relatywnie dobre przyjęcie niespecjalnie wpłynęło jednak na prognozy box office. W czasie czwartkowych pokazów przedpremierowych w USA obraz zgromadził na swoim koncie ok. 4,5 mln USD, natomiast w trakcie amerykańskiego weekendu otwarcia powinien ostatecznie zebrać wpływy rzędu nieco ponad 40 mln USD (tak przewiduje Deadline) lub niecałe 50 mln USD (Hollywood Reporter). Jeszcze kilka dni temu prognozowano, że wynik ten może być o kilka mln USD lepszy. 

Tymczasem wcielająca się na ekranie w rolę Harley Quinn Margot Robbie postanowiła w nietypowy sposób promować film - w tym celu zaczęła... zajadać się ostrymi skrzydełkami, odpowiadając w międzyczasie na wiele pytań związanych z produkcją:

Do sieci trafiły również zdjęcia figurki przedstawiające postać Harley Quinn:

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Daily Mail/YouTube

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV