Pure – teaser 2. sezonu. Jest data premiery

Pure to serial stacji WGN America, który otrzymał zamówienie na 2. sezon. Teraz do sieci trafił pierwszy teaser oraz data premiery.

Pure to serial stacji WGN America, który otrzymał zamówienie na 2. sezon. Teraz do sieci trafił pierwszy teaser oraz data premiery.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  data premiery 

Pure to serial, który w Kanadzie zadebiutował w 2017 roku. Głównym bohaterem jest Noah Funk, świeżo wybrany pastor mennonitów, który chce wyprzeć ze swojej społeczności handlarzy narkotyków. Gdy wydaje jednego z wiernych w ręce policji, zaczyna mu grozić szef mafii, który stawia mu ultimatum. Aby ochronić własną rodzinę, Funk będzie musiał wziąć udział w zorganizowanej nielegalnej operacji. Showrunnerem Pure jest Michael Amo. W obsadzie są między innymi Ryan Robbins i Alex Paxton-Beesley. Potwierdzono, że w 2. sezonie zagra także Alyson Hannigan.

Zobaczcie teaser drugiej odsłony - 2. sezon Pure zadebiutuje 28 maja na WGN America.

Pure - plakat 2. sezonu
fot. materiały prasowe

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV